PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838533}

W głowie Billa Gatesa

Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates
7,2 4 694
oceny
7,2 10 1 4694
W głowie Billa Gatesa
powrót do forum serialu W głowie Billa Gatesa

B.G to jest chyba NAJBARDZIEJ WPŁYWOWA OSOBA, wiec nawet jesli teorie spiskowe są prawdą to sie nie przyzna i "przekupi" wiekszosc firm+FB+Google+WHO, tylko zeby wszystko szlo po jego myśli..
~~
Ostatnio właśnie zainteresowałem sie zaszczepieniem i zaczalem szukać informacji na ten temat. Okazalo się, ze osoby na infolinii programu szczepień nie znają odpowiedzi na podstawowe pytania, a producent Szczepionki nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci.
Co śmieszne Szef Pfizera 59l, nie przyjął swojej szczepionki mówiąc, że "chce ją oddać bardziej potrzebującym"??
~~
Zażenowany tym co sie dzisiaj dzieje, znalazłem film na YT w ktorym sa dowody jak ludzie po szczepionce nawet po miesiącach, maja mnostwo NOPów a nawet umierają..
Najbardziej przekonal mnie dowod ze okolo 5 znanych młodych polskich sportowców, szykujac sie na Tokio, zrezygnowalo nagle z powodów zdrowotnych, co ciekawe kilka tygodni temu sie zaszczepili w ramach akcji: Ostatnia Prosta..
~~
Szperając dalej dotarlem do Moderny jak i właśnie Billa Gatesa. Dla wszystkich nieprzekonanych radzę zapoznac się z terminem "Eugeniki" (Kontrola populacji) którą ojciec Billa wpajał mu od dziecka! Drugi aspekt ktory wydaje mi sie nieprzypadkowy, to Wypowiedz B.G w 2010r o Obniżeniu liczby populacji na swiecie o 10-15% za pomocą "Szczepionek"??
~~~
A przewidzenie "Plandemii" można latwo wyjaśnić tym że sam B.G już dawno to zaplanował.

foley8

Słyszałem te słowa tego mo.der.y w Indiach zabili wszystkich lekarzy jego niby filantropijnej organizacji. W Afryce też nieźle narozrabiał z kobietami. Po co mu tyle ziemi w USA? Chce wypełnić rolnictwo i wskazuje na sztuczną żywność gdzie już inwestuje. Może by tak nie było gdyby nie zabrali mu szefowania w Microsoft?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones