PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302450}

Niewygodna prawda

An Inconvenient Truth
6,3 2 173
oceny
6,3 10 1 2173
Niewygodna prawda
powrót do forum filmu Niewygodna prawda

z pewnością wydajecie miliony na drobiazgowe pomiary na całym świecie włącznie z antarktydą i już ustaliliście że nic nam nie grozi.
Tylko powiedzcie mi co wam zależy? Aż tak bardzo kochacie te fabryki że za żadne skarby nie pozwolicie ich zamknąć? Kochacie koncerny zarabiające miliardy na wyzysku?
Jak dla mnie mogliby w cholerę wysadzić większość z nich. I tak się ludziom już w dupach przewróciło nie wiedzą co robić z wolnym czasem ani na jaki szajs w tym miesiącu wydać pieniądze.
Wczoraj idę przez stare miasto widzę 100 osób skacze na jednej nodze, taka inicjatywa zebrali się internauci, nic wobec tego nie mam niech wyjdą z domu pogadają normalnie, coś wypiją i wyzwą policje, dobra rzecz można by rzec. Ale to uświadomiło mi jedno - ludzie mają już kurwa zbyt dobrze.
Jak im się teraz powie że jest problem, zagrożenie to cię wyzwą od najgorszych kłamców, oszustów, naciągaczy i oszołomów mimo że nie mają pojęcia o faktach pozdro ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones