PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302450}

Niewygodna prawda

An Inconvenient Truth
6,3 2 173
oceny
6,3 10 1 2173
Niewygodna prawda
powrót do forum filmu Niewygodna prawda

Dowiedziałam się o tym filmie nie z telewizji, nie z radia ani plakatów, ale z tej strony internetowej, która umieszcza wszystkie nowości. Żadne ze środków masowego przekazu nie poleca tego filmu. Tak naprawdę nie wiadomo dlaczego.
Przyznaję się do tego, iż gdy w końcu zabierałam się do obejrzenia ?Niewygodnej prawdy?, bałam się, że będę się nudzić, ponieważ jest przedstawiony w formie wykładu. A wykłady nie kojarzą się nam z niczym miłym. Film trwa około półtorej godziny. W ciągu tego czasu ani razu nie spojrzałam na zegarek, by sprawdzić jak długo jeszcze potrwa. To dowodzi, że jest bardzo ciekawy mimo mało interesującej formy przedstawienia go. Co najważniejsze nie jest pusty jak większość produkowanych filmów w naszych czasach. Pisząc o tym, że nie jest?pustych? chodzi mi o to, iż niesie ze sobą jakieś informacje, nad którymi warto się zastanowić. Prawdy które są bardzo autentyczne i które powinny zostać przedstawione innym ludziom, by dowiedzieli się jak sami zabijają innych , swoich krewnych, dzieci, samych siebie. Jak sami zabijają świat w którym żyjemy.
Bardzo polecam obejrzenie tego filmu, choćby dla zdania sobie sprawy, że zwykła jazda samochodem niesie ze sobą straszne skutki.
POLECAM ?NIEWYGODNĄ PRAWDĘ?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones